Mérkőzések - Labdarúgó bajnokság
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE Férfi Felnőtt
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
M-Perfect Home - Algyő 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 1. forduló | 2 - 1 |
2023.08.19. (szombat) 17:30 | Algyői Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZVSE G-Falc Kft. |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 2. forduló | 1 - 2 |
2023.08.26. (szombat) 17:30 |
Móradombi Sportközpont |
Ásotthalmi TE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 3. forduló | 2 - 2 |
2023.09.02. (szombat) 16:30 |
Ásotthalmi Sportpálya |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundoroszma |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 4. forduló | 1 - 0 |
2023.09.09. (szombat) 16:30 |
Mórdombi Sportközpont |
Szentesi Kinizsi SZITE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 5. forduló | 0 - 2 | 2023.09.17. (vasárnap) 16:00 |
Szentes Városi Stadion |
FK 1899 Szeged-SZEOL 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 6. forduló | 0 - 5 | 2023.09.23. (szombat) 17:30 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Hódmezővásrhelyi FC |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 7. forduló | 3 - 2 |
2023.09.30. (szombat) 16:00 |
Mórdombi Sportközpont |
Makó FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 8. forduló | 2 - 1 |
2023.10.07. (szombat) 15:00 |
Makó Városi Sportcentrum |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszasziget SE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 9. forduló | 0 - 0 |
2023.10.14. (szombat) 15:00 |
Móradombi Sportközpont |
KSE Balástya 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 10. forduló | 2 - 1 |
2023.10.21. (szombat) 14:30 |
Balástya KSE Sportpálya |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DBFUTBALL Bordány SK |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 11. forduló | 5 - 0 |
2023.10.28. (szombat) 14:30 |
Móradombi Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 M-Perfect Home-Algyő |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 12. forduló | 4 - 1 |
2023.11.04. (szombat) 13:30 | Móradombi Sportközpont |
SZVSE-G-Falc Kft. |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 13. forduló | 2 - 1 |
2023.11.11. (szombat) 13:30 | Szegedi Vasutas SE Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Ásotthalmi TE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 14. forduló | 5 - 0 |
2023.11.18. (szombat) 13:00 | Móradombi Sportközpont |
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 15. forduló | 1 - 2 |
2023.11.25. (szombat) 13:00 | Szeged-Kiskundoorzsma Sportpálya |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 16. forduló | 3 - 1 |
2024.02.10. (szombat) 14:00 | Móradombi Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 FK 1899 Szeged - SZEOL |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 17. forduló | 2 - 1 |
2024.02.17. (szombat) 14:00 | Móradombi Sportközpont |
Hódmezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 18. forduló | 1 - 2 |
2024.02.25. (vasárnap) 14:00 | Hódemzővásárhelyi Városi Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Makó FC |
Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 19. forduló | 2 - 2 |
2024.03.02. (szombat) 14:30 | Móradombi Sportközpont |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U19
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE | MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 1. forduló | - |
2023.09.02. (szombat) 10:00 | Szabadnapos |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC | MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 2. forduló | 1 - 4 |
2023.09.10. (vasárnap) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
Gyulasport Nonprofit Kft. 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 3. forduló | 4 - 0 |
2023.09.17. (vasárnap) 13:00 |
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Karcagi SE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 4. forduló | 9 - 3 |
2023.09.23. (szombat) 11:00 |
Móradombi Sportközpont |
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 5. forduló | 7 - 2 |
2023.09.30. (szombat) 16:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep |
Kémánygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Törökszentmiklósi FC |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 6. forduló | 3 - 2 |
2023.10.08. (vasárnap) 11:00 |
Móradombi Sportközpont |
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 7. forduló | 1 - 2 |
2023.10.15. (vasárnap) 12:00 |
Tiszakécske Városi Sportcentrum |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 8. forduló | 1 - 1 |
2023.10.24. (kedd) 14:30 |
Móradombi Sportközpont |
Ceglédi VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 9. forduló | 8 - 0 |
2023.10.28. (szombat) 12:00 |
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd) |
Kéménygyártó Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 10. forduló | - |
2023.11.05. (vasárnap) 10:00 | Szabadnapos |
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 11. forduló | 2 - 0 |
2023.11.11. (szombat) 10:00 |
Békéscsabai Kórház utcai Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft. |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 12. forduló | 0 - 2 |
2023.11.19. (vasárnap) 11:00 |
Móradombi Sportközpont |
Karcagi SE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 13. forduló | 0 - 5 |
2023.11.24. (péntek) 16:00 |
Karcag Műfű |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL FC KFT. |
MLSZ Regionális Alap U19 Délkelet 14. forduló | 2 - 4 |
2023.12.03. (vasárnap) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U17
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Grosics Akadémia SK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 1. forduló | 2 - 2 |
2023.09.01. (péntek) 17:00 | Gyulai Grosics Gyula Akadémia |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Bácsalmási PVSE | MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 2. forduló | 2 - 2 |
2023.09.08. (péntek) 16:30 | Móradombi Sportközpont |
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 3. forduló | 1 - 2 |
2023.09.06. (szombat) 10:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913 |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 4. forduló | 6 - 1 |
2023.09.22. (péntek) 15:00 |
Mórdombi Sportközpont |
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 5. forduló | 2 - 2 |
2023.09.29. (péntek) 15:00 |
Tiszakécske Városi Sportcentrum |
Kiskunfélegyháza 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 6. forduló | 0 - 5 |
2023.10.07.(szombat) 10:00 |
Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep |
Kénygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Makó FC |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 7. forduló | 5 - 0 |
2023.10.12. (csütörtök) 15:00 |
Móradombi Sportközpont |
Kiskunhals Szilády RFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 8. forduló | 1 - 1 |
2023.10.21. (szombat) 10:00 | Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya) |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft. |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 9. forduló | 1 - 1 |
2023.10.27. (péntek) 14:30 |
Móradombi Sportközpont |
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 10. forduló | 1 - 3 |
2023.11.03. (péntek) 14:30 |
DB Park Bordány |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsabai UFC |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport 11. forduló | 5 - 1 |
2023.11.12. (vasárnap) 11:00 |
Móradombi Sportközpont |
Gyulasport Nonprofit Kft. 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 1. forduló | 2 - 0 |
2023.11.18. (szombat) 13:00 |
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep |
Kéménygyartó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszakécske VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 2. forduló | 5 - 0 |
2023.11.25. (szombat) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
OMTK-ULE 1913 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U17 alap Délkeleti csoport felsőház 3. forduló | 1 - 2 |
2023.11.29. (szerda) 17:00 |
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
|
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE LU16
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 KSE Balástya | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 1. forduló | 3 - 1 |
2023.09.17. (vasárnap) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 2. forduló | 17 - 0 |
2023.09.24. (vasárnap) 10:00 | SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 3. forduló | 1 - 0 |
2023.10.01. (vasárnap) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 4. forduló | - |
2023.10.08. (vasárnap) 10:00 | Szabadnapos |
Békéscsaba 1912 Előre SE 🆚 Kéméngyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 5. forduló | 6 - 0 |
2023.10.15. (vasárnap) 12:00 | Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya) |
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Csanytelek FC | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 6. forduló | 0 - 3 |
2023.10.21. (szombat) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 7. forduló | 7 - 2 |
2023.10.29. (vasárnap) 15:00 |
Dózsa Sportpálya (Dózsa pálya) |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Makó FC |
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 8. forduló | 0 - 1 |
2023.11.05. (vasárnap) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Mocorgó UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U16 9. forduló | 2 - 0 |
2023.11.12. (vasárnap) 14:30 |
Mindszenti Sportpálya |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U15
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
DAFC Szeged 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE | MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 1. forduló | 0 - 18 |
2023.09.02. (szombat) 13:30 | DB Park Bordány |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Kiskunfélegyháza | MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 2. forduló | 3 - 1 |
2023.09.09. (szombat) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 3. forduló | 0 - 3 |
2023.09.17. (vasárnap) 10:00 |
Békéscsabai Kórház utcai Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913 |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 4. forduló | 2 - 3 |
2023.09.22. (péntek) 17:00 |
Móradombi Sportközpont |
Tiszakécske VSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 5. forduló | 0 - 0 |
2023.09.29. (péntek) 17:00 |
Tiszakécske Városi Sportcentrum |
Grosics Akadémia FK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 6. forduló | 1 - 2 |
2023.10.06. (péntek) 17:00 |
Gyulai Grosics Gyula Akadémia |
Kémégyártó Mórahalom VSE 🆚 Mercedes KLC |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 7. forduló | 2 - 2 |
2023.10.15. (vasárnap) 15:00 |
Móradombi Sportközpont |
Hódezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 8. forduló | 2 - 3 |
2023.10.22. (vasárnap) 10:00 |
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft. |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 9. forduló | 1 - 0 |
2023.10.29. (vasárnap) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 10. forduló | 9 - 0 |
2023.11.05. (vasárnap) 10:00 |
Mórdombi Sportközpont |
Kiskunfélegyháza 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 11. forduló | 1 - 3 |
2023.11.12. (vasárnap) 10:00 |
Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 12. forduló | 10 - 0 |
2023.11.19. (vasárnap) 13:00 |
Móradombi Sportközpont |
OMTK-ULE 1913 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 13. forduló | 4 - 1 |
2023.11.25. (szombat) 10:00 |
OMTK-ULE 1913 Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Tiszakécske VSE |
MLSZ regionális U15 alap Délkeleti csoport 14. forduló | 5 - 0 |
2023.12.03. (vasárnap) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U14
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Kéménygyártő - Mórahalom VSE 🆚 Gyulasport Nonprofit Kft. | MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 1. forduló | 0 - 10 |
2023.09.02. (szombat) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
Hódmezővásárhelyi FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 2. forduló | 12 - 3 |
2023.09.10. (vasárnap) 12:00 | Hódmezővásárhelyi Városi Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Békéscsaba UFC | MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 3. forduló | 6 - 1 |
2023.09.16. (szombat) 10:00 | Móradombi Sportközpont |
Grosics Akadémia FK 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 4. forduló | 2 - 6 |
2023.09.20. (szerda) 17:00 |
Gyulai Grosics Gyula Akadémia |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 DAFC Szeged |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 5. forduló | 1 - 7 |
2023.10.04. (szerda) 17:00 |
Móradombi Sportközpont |
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 6. forduló | 23 - 0 |
2023.10.07. (szombat) 10:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 7. forduló | 1 - 5 |
2023.10.14. (szombat) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Mercedes KLC |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 8. forduló | 2 - 3 |
2023.10.22. (vasárnap) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 OMTK-ULE 1913 |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 9. forduló | 4 - 5 |
2023.10.28. (szombat) 10:00 |
Móradombi Sportközpont |
Makó FC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 10. forduló | 3 - 1 |
2023.11.03. (péntek) 17:00 |
Makó Városi Sportcentrum |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U14 Délkelet 11. forduló | - |
2023.11.11. (szombat) 10:00 |
Szabadnapos |
Békéscsaba UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
MLSZ Regionális Alap U14 "Alsóház" 1. forduló | 7 - 0 |
2023.11.26. (vasárnap) 10:00 |
Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya) |
Kéménygártó-Mórahalom VSE 🆚 Szentesi Kinizsi SZITE |
MLSZ Regionális Alap U14 "Alsóház" 2. forduló | 3 - 4 |
2023.12.02. (szombat) 10:00 |
Mórdombi Sportközpont |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE LU14
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 1. forduló | 3 - 0 |
2023.09.15. (péntek) 17:00 | Móradombi Sportközpont |
Mocorgó UFC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 2. forduló | 1 - 2 |
2023.09.22. (péntek) 17:00 |
Mindszent Sportpálya |
SSKE Leány U14 🆚 Kéménygyártó - Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 3. forduló | 3 - 2 |
2023.09.29. (péntek) 17:00 |
Sándorfalva Sportpálya |
Kéményyártó-Mórahalom VSE 🆚 Algyő SK | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 4. forduló | 5 - 1 |
2023.10.06. (péntek) 17:00 |
Móradombi Sportközpont |
Szentesi Kinizsi SZITE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 5. forduló | 0 - 17 |
2023.10.13. (péntek) 17:00 |
Szentes Városi Stadion |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 KSE Balástya | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 6. forduló | 5 - 0 |
2023.10.20. (péntek) 17:00 |
Móradombi Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 7. forduló | - |
2023.10.27. (péntek) 17:00 |
Szabadnapos |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Újszegedi TC | Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 8. forduló | 8 - 1 |
2023.10.25. (szerda) 18:00 |
Móradombi Sportközpont |
Szőregi RSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei Leány U14 9. forduló | 7 - 2 |
2023.11.24. (péntek) 17:00 |
Szőregi Sportpálya |
Labdarúgó táblázat - Mórahalom VSE U13
Csapatok | Liga | Eredmény | Dátum | Helyszín |
---|---|---|---|---|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló | 5 - 0 |
2023.09.23. (szombat) 09:00 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló | 1 - 0 |
2023.09.23. (szombat) 09:35 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 1. forduló | 0 - 2 |
2023.09.23. (szombat) 11:10 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló | 0 - 1 |
2013.10.07. (szombat) 14:00 |
Sándor Csikar Grund
|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorzsma | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló | 1 - 3 |
2013.10.07. (szombat) 14:35 |
Sándor Csikar Grund
|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 2. forduló | 2 - 0 |
2013.10.07. (szombat) 15:10 |
Sándor Csikar Grund
|
ESK Kiskundoorzsma 🆚 Kéménygártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló | 3 - 0 |
2023.10.21. (szombat) 10:00 |
Sándor Csikar Grund
|
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló | 1 - 7 |
2023.10.21. (szombat) 10:35 |
Sándor Csikar Grund
|
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 3. forduló | 2 - 3 |
2023.10.21. (szombat) 11:10 | Sándor Csikar Grund |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorozsma | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló | 1 - 0 |
2023.10.29. (vasárnap) 10:00 | Móradomb Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló | 0 - 1 |
2023.10.29. (vasárnap) 10:35 | Móradomb Sportközpont |
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Móravárosi Kinizsi HSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 4. forduló | 2 - 2 |
2023.10.29. (vasárnap) 11:10 | Móradomb Sportközpont |
SZEOL SC 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló | 3 - 4 |
2023.11.12. (vasárnap) 10:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 ESK Kiskundorzsma |
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló | 1 - 3 |
2023.11.12. (vasárnap) 10:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Móravárosi Kinizsi HSE |
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 5. forduló | 3 - 0 |
2023.11.12. (vasárnap) 10:00 |
SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep
|
Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 SZEOL SC |
Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló | 0 - 2 |
2023.11.26. (vasárnap) 09:00 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|
ESK Kiskundorozsma 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló | 4 - 0 |
2023.11.26. (vasárnap) 09:35 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|
Móravárosi Kinizsi HSE 🆚 Kéménygyártó-Mórahalom VSE | Csongrád-Csanád Vármegyei U13 "Leopárd" 6. forduló | 4 - 2 |
2023.11.26. (vasárnap) 10:10 |
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
|